foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Specjaliści NASA pracują dla Apple nad projektem AR

Rozszerzona rzeczywistość to technologia wypromowana przez Microsoft. Szybko jednak wielu naśladowców podążyło za amerykanami chcąc uszczknąć z tej działki coś dla siebie. W ten sam sposób postąpiło Apple, jednak jabłuszko było na tyle sprytne, że do swojego projektu zatrudniło byłego specjalistę z NASA - Jeffa Norrisa.

Według wcześniej publikowanych informacji spece z Cupertino pracują nad okularami AR i powiązaniem ich z przyszłymi modelami iPhonów. Projekt powołano do życia w 2016 roku, a to oznacza, że projekt jest już zaawansowany. Biorąc pod uwagę to co Norris robił w NASA, Apple może wyczarować kilka interesujących produktów. W agencji kosmicznej Jeff pracował przy wielu projektach jako główny specjalista od innowacji. Na swoim koncie może zapisać budowę łazika marsjańskiego z wykorzystaniem różnych technologii, w tym rozszerzonej. Zna HoloLens, pracował też przy projekcie Sidekick, w którym astronauci i naukowcy sterowali łazikami za pośrednictwem hologramów.
Zatrudnienie specjalisty z NASA to następstwo zapowiedzi Tim-a Cook, o mocnych inwestycjach Apple w projekty AR. Oznacza to, że okulary do rozszerzonej rzeczywistości mogą być tylko jednym z wielu takich projektów.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube