ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Volocopter - latająca taksówka

Volocopter - latająca taksówka

E-Volo to firma, która ma w planach wprowadzenie na rynek 18-wirnikowego helikoptera, który ma stać się pierwszą latająca taksówką. Na targach lotniczych producent pokazał Volocopter 2x elektryczny pojazd przystosowany do transportu pasażerów w powietrzu.

E-Volo już rok temu zaprezentowała swoją wizję powietrznego transportu. Nowa wersja pojazdu wg. producenta jest konsekwentną ewolucją wcześniejszych projektów, nastawioną na codzienny użytek. Warto dodać, że jest to autonomiczny pojazd i na dodatek elektryczny. Może być "wyposażony" w pilota - wtedy zabierze jednego pasażera lub zdalnie sterowany i wtedy zabierze dwóch pasażerów.
W przyszłym roku pierwsze modele Volocoptera 2x uzyskają specjalne zezwolenie pozwalające na wykorzystanie ich w charakterze taksówek. Pojazdy mogą być pilotowane przez każdą osobę posiadająca licencję pilota sportowego. Ponieważ zasilanie jest elektryczne, Volocopter działa bardzo cicho, nie będzie więc przeszkadzał sąsiadom, gdy będziemy chcieli wrócić taką taksówką w środku nocy z imprezy. Oczywiście może startować i lądować pionowo.
Firma ma w planach konstrukcję i oczywiście odpowiednią certyfikację modelu czteromiejscowego. Jeszcze kilka lat i niebo nad nami zaroi się od dronów i samolotów. Całkiem jak w Gwiezdnych wojnach.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube