Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Batman Arkham VR już niedługo na Oculus Rift i Vive

Batman Arkham VR już niedługo na Oculus Rift i Vive

25 kwietnia na gogle Oculus Rift i Vive trafi Batman Arkham VR. To juz nie prosta aplikacja pozwalająca na zwiedzanie starożytnych ruin czy dzisiejszych miast - to pełna gra w wirtualnej rzeczywistości przenosząca gracza w mroczny świat trójwymiarowego Gotham.

Gra od października 2016 roku jest już dostępna na PS4. Teraz posiadacze komputerów stacjonarnych, o ile posiadają jeden z dwóch wymienionych zestawów VR, będą również mogli wcielić się w skórę Batmana. Oprogramowanie pozwoli spojrzeć na świat z perspektywy pierwszej osoby, a gracz będzie musiał szukać wskazówek by rozwiązać zbrodnie i rozgromić złoczyńców. A tak naprawdę jest to pierwsza zapowiedź tego, co przyszłe gry VR zaproponują.

Cena nie jest jeszcze znana, ale analitycy szacują, że będzie ona zbliżona do ceny wersji na konsolę Sony, czyli w okolicach 20 dolarów.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube