ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Toyota używa AI do szukania nowych materiałów do budowy akumulatorów

Toyota... po prostu Toyota

Japoński koncern samochodowy postanowił skorzystać z pomocy sztucznej inteligencji w poszukiwaniu nowych materiałów, z których mógłby produkować akumulatory do swoich pojazdów. SI ma też pomóc w poszukiwaniu katalizatorów ogniw paliwowych. Wyłoży na to 35 milionów dolarów.

W poszukiwanie owych materiałów z wykorzystaniem SI, wezmą udział m.in. Toyota Research Institute (TRI), MIT i Stanford University. Badania związane z wynalezieniem nowego materiału o określonych właściwościach zajmują z reguły dziesięciolecia. Uczestnicy projektu liczą, że wykorzystanie SI spowoduje znaczne zredukowanie tego czasu. Celem nadrzędnym jest oczywiście zmniejszenie emisji CO2, produkowanego przez samochody. Toyota w swojej strategii rozwojowej założyła zmniejszenie emisji dwutlenku węgla w swoich pojazdach o 90% do 2050 roku.
Już teraz japoński producent samochodów jest wiodącym producentem pojazdów ekologicznych. Wszystko dzięki hybrydzie Prius, której sprzedaż w styczniu tego roku sięgnęła poziomu 10 milionów. Koncern nie ogranicza swojej strategii ochrony środowiska do powyższych działań. Firma podobnie jak inni producenci samochodów, pracuje nad swoim własnym modelem z napędem elektrycznym.
I oby wszyscy tak myśleli.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube