ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

US Navy chce wsparcia graczy w wojnie z robotami

US Navy chce wsparcia graczy w wojnie z robotami

Marynarka Wojenna USA wezwała graczy do pomocy w opracowaniu strategii walki z Obudzoną Sztuczną Inteligencją. Obudzoną, czyli taką, która ma samoświadomość. Admirałowie i generałowie boją się, że powstanie Skynet - inteligencja znana z Terminatora, która postanowiła zniszczyć ludzkość - i szukają pomocy w przyszłej walce z nim.

Gracze mają pomóc im dzięki specjalnie przygotowanej grze. Dostęp do niej będzie możliwy poprzez przeglądarkę, za pośrednictwem której będzie można sprawdzać swoje pomysły we współpracy z innymi graczami i wspólnie opracowywać rozwiązania problemów. Być może, to co pokażą gracze stanie się podstawą strategii jaka zostanie przyjęta w potencjalnym konflikcie ze Sztuczną Inteligencją. A przy okazji powstanie nowy gatunek gier - MMOWG - Massively Multiplayer Online War Game.
Dr. Eric Gulovsen, pomysłodawca akcji powiedział: "Technologia doszła do punktu, w którym na horyzoncie możemy zobaczyć osobliwości. To czego nie widać, a jednak jest, co leży tuż za horyzontem. Doszliśmy do miejsca, w którym potrzebujemy pomocy ze strony graczy. Jest to duży, złożony problem, dlatego szukamy ludzi ze wszystkich dziedzin życia..."
Brzmi poważnie, prawda? jednak to nie pierwszy raz gdy US Navy wyciąga rękę po pomoc do graczy. Inicjatywa MMOWG powstała w 2011 roku i już wtedy Marynarka poprosiła graczy, za pośrednictwem gry, o pomoc w walce z somalijskimi piratami. Innym zadaniem, bardziej ekologicznym, było wymyślenie sposobu na zmniejszenie zużycia paliw kopalnych przez jednostki pozostające w dyspozycji Floty.
Chętni do udziału w grze powinni zajrzeć na tę stronę.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube