Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Gracze bogacze - symulator Formuły 1

W dzisiejszym odcinku „Graczy bogaczy” pokażę Wam symulator Formuły 1. Ale nie taki na komputerze. To prawdziwy bolid, w którym zamontowano komputer i ekrany, na których możemy śledzić mijany świat.

Niektórym wystarczy zwykły fotel, biurko, kierownica i pedały pod biurkiem. Innym to za mało, dlatego inwestują w specjalne fotele, które dostarczają dodatkowych wrażeń podczas zakrętów, wybojów itp. Ale te doznania nijak się mają do chwili gdy siadamy w prawdziwym bolidzie, bierzemy w dłonie prawdziwą kierownice i naciskamy prawdziwe pedały. 
Symulator wyposażono w trzy 23” monitory oraz system dźwiękowy w standardzie 5.1. Komputer ma procesor Intel Core i7, dysk SSD, myszkę bezprzewodową i oczywiście klawiaturę. Producent nie oszczędza również na karcie graficznej. Dzięki temu wymagające gry chodzą płynnie.

sym2
Ale to wszystko niestety kosztuje. Prawie 145 tysięcy dolarów. Za to możemy sami wybrać kolory, które pokryją burty naszego symulatora.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube