Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LG mocno wchodzi w rynek robotów

Robot LG

Jakiś czas temu LG zapowiedziało, że chce intensywnie pracować nad rozwojem swoich własnych robotów. Tegoroczne targi CES 2017 są dowodem, że nie były to puste słowa. Koncern zaprezentował kilka modeli, z których jeden może podrażnić Amazona.

Robot, który może drażnić giganta sprzedaży internetowej jest bardzo zbliżony - niektórymi funkcjami - do Echo. Hub Robot, taką nazwę nosi wspomniany konkurent, może służyć jako osobisty asystent w domowej platformie cyfrowej. Nie oznacza to, że stanie się on domowy robotem marzeń, ale podłączając go pod automatykę zastosowaną w domu ułatwimy sobie np. takie rzeczy jak włączanie światła, telewizora, klimatyzacji itp. Wszystko dzięki sterowaniu głosem.
LG chce też wyjść ze swoimi robotami na zewnątrz - zaproponowane przez firmę modele mogą dbać o podjazd, ogród itp. miejsca. Wygląda więc na to, że ogrodnicy stracą swoje zajecie, albo będą musieli się przekwalifikować, np. na programowanie robotów.
Firma nie planuje budowy robotów o bardzo zaawansowanych funkcjach, ale możemy się spodziewać, że część funkcji będzie zbliżona do tego co można juz dziś spotkać na rynku. Nie będą to roboty typu Pepper, które można już spotkać w niektórych portach lotniczych i hotelach. Ciągle jednak głównym nurtem technologicznym firmy zostają telewizory i pralki.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube