Genesis Pallad 500

Plecak dla graczy godny uwagi

Więcej...

NEC MultiSync EA245WMi

Prosty ale cenny monitor do biura

Więcej...

PocketBook Aqua 2

Nowa generacja czytnika do kapieli

Więcej...

Genesis Radon 710

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Więcej...

Philips 258B6QUEB

Monitor do biura o dużych możliwościach

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Apple ujawnia swoje badania nad sztuczną inteligencją

Apple ujawnia swoje badania nad sztuczną inteligencją

Apple to firma, która jest znana m.in. z tego, że niezbyt chętnie dzieli się informacjami na temat swoich rozwiązań oraz badań. Jednak w przypadku sztucznej inteligencji, AI Russ Salakhutdinov - dyrektor działu AI - postanowił podzielić się wiedzą swojego działu.

Oczywiście deklaracja dzielenia się wiedzą nie oznacza, że każdy będzie miał dostęp do badań nad opracowywaną przez Apple sztuczną inteligencją. Na pewno jednak środowisko akademickie - naukowcy i studenci - skorzysta na tej decyzji. Oczywiście pojawia się pytanie, dlaczego Apple chce dzielić się taką wiedzą teraz, gdy dużo firm rozwija sztuczne inteligencje w swoich rozwiązaniach i raczej nie chwalą się swoimi algorytmami.
Najbardziej prawdopodobną odpowiedzią jest taka, że firma chce w ten sposób przyciągnąć do siebie nowe talenty. Poza tym, każdy lubi być doceniany, a trudno być docenionym za coś, co jest rozwijane za zamkniętymi drzwiami. Jest to też haczyk dla potencjalnych nowych pracowników - świadomość tego, że będą mogli chwalić się swoimi pracami, publikować opracowane rozwiązania, a dokonywane przez nich przełomy nie będą trzymane w tajemnicy, może zachęcić ich do pracy w Apple.
Faktycznie, wydaje się, że takie podejście może być atrakcyjne dla potencjalnych pracowników. Czy to jednak oznacza, że Apple narzeka na brak chętnych do pracy?

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube