ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nowy pojazd kosmiczny Virgin Galactic, odbył swój pierwszy lot testowy

Nowy pojazd kosmiczny Virgin Galactic

Kiedy w 2014 roku firma Virgin Galactic straciła swój pojazd, który miał zaoferować prywatne loty kosmiczne, niektórzy analitycy zapowiadali upadek firmy, a nawet samej koncepcji takich lotów. Tymczasem, po dwóch latach, nowy pojazd VG wykonał pierwszy lot testowy.

VSS Jedność, znany też jako SpaceShip Two, to nowa jednostka zaprojektowana i zbudowana przez Virgin Galactic przeznaczona dla bogatych, żądnych widoku Ziemi z kosmosu, turystów. Pierwszy lot testowy trwał tylko 10 minut i nie przekroczył prędkości Mach 0.6, wystarczyło to jednak, by ogłosić sukces. W trakcie lotu zebrano też dużą ilość danych, która zapewni naukowcom długie godziny pracy analitycznej.
Obecnie firma przygotowuje się do kolejnych zaplanowanych testów, które jednak zależą od prędkości przetwarzania już zgromadzonych danych oraz tych, które będą zarejestrowane podczas kolejnych lotów. Biorąc pod uwagę to, że pierwszy test został oceniony bardzo dobrze, pierwsze turystyczne loty kosmiczne mogą się odbyć szybciej, niż to było zakładane.
Na pewno o nowym statku Virgin Galactic można powiedzieć jedno - prezentuje się elegancko.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube