Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

IFA 2013: Jak z kickstartera wyjść na milionera?

Targi IFA 2013 to nie tylko impreza dla znanych firm, które prezentują swoje nowe produkty, to również szansa dla nowych firm, które oferują swoje pierwsze, nowatorskie produkty. Jednym z nich jest 3Doodler, piórko które umożliwia druk w technologii 3D – podobnie jak specjalne drukarki pozwalające na drukowanie przestrzenne.

Piórko pozwala na drukowanie poprzez rysowanie. Jego wymiary to 180x24 mm a waga 200 gramów. Nie potrzebuje żadnego oprogramowania, nie potrzebuje też żadnego komputera do pracy. Jedynym wymogiem jest zasilanie. I ewentualnie zdolności plastyczne – jeśli chcemy żeby to co stworzymy wyglądało dobrze.
Co ciekawe, autorzy pomysłu zbierali pieniądze na projekt za pośrednictwem serwisu crowdfundingowego Kickstarter. Projekt na tyle zainteresował internautów, że zamiast planowanych 30 tysięcy, jakie pomysłodawcy chcieli zebrać na ich konto wpłynęło ponad milion dolarów.
Ciekawe czy inspiracją była polska bajka z 1964-1977 – Zaczarowany ołówek. To Polacy wymyślili ołówek/piórko, które zamieniało rysunek na konkretny przedmiot. Poniżej przedstawiam dowód.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube