Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HitFilm's VFX wspiera 8K

Fani produkcji spod znaku Star Wars czy Marvela będą zachwyceni. Pojawiło się oprogramowanie, które wprowadzi filmy na kolejny, wyższy poziom nie tylko szczegółowości, ale i wrażeń.

Początek tego roku przyniósł FXHome, brytyjskie oprogramowanie dedykowane youtuberom, którzy chcieli pokazać coś więcej, niż zwykły film. Teraz Brytyjczycy poszli krok dalej i zaoferowali nowe narzędzie - HitFilm Pro. Jest to aktualizacja (płatna) do wcześniejszej wersji oprogramowania, która wspiera kamery 360 stopni oraz filmy, w których szczegółowość jest niezwykle istotna. Oprócz 500 różnych wbudowanych efektów wizualnych, aktualizacja pozwala obrabiać filmy 8K. A to już coś.
Ciekawostką jest to, że HitFilm został stworzony przez fanów Star Wars, dla fanów Star Wars. Nikogo więc pewnie nie zdziwi to, że niektóre efekty są dedykowane głównie pod Gwiezdną Sagę. Można tam znaleźć rotoscoping (jest to technika animacji stosowana do śledzenia materiału filmowego ramka po ramce i nanoszenie efektu wizualnego. W Gwiezdnych wojnach została użyta do stworzenia świetlnego efektu na matowych kijach trzymanych przez aktorów) oraz efekty miecza świetlnego, które można zastosować np. do tekstów.
Inną funkcją jest możliwość automatycznego synchronizowania wysokiej jakości dźwięku z surowym materiałem w kamerze. Ułatwia to życie operatorom i montażystom, eliminując ciężką pracę dopasowywania ścieżek audio i wideo.
HitFilm Pro 2017 jest dostępny w cenie 349 dolarów/ 309 funtów z licencją, która pozwala na instalację na trzech stanowiskach. Jeśli ktoś potrzebuje tylko aktualizację, może ją mieć za 189 dolarów.

Efekty, jakie można wygenerować w tym programie pokazuje poniższy film. 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube