Genesis Pallad 500

Plecak dla graczy godny uwagi

Więcej...

NEC MultiSync EA245WMi

Prosty ale cenny monitor do biura

Więcej...

PocketBook Aqua 2

Nowa generacja czytnika do kapieli

Więcej...

Genesis Radon 710

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Więcej...

Philips 258B6QUEB

Monitor do biura o dużych możliwościach

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Intel wycofuje się z inteligentnych dodatków ubraniowych

Basis Ruby

Kiedy Intel kupił w 2014 roku firmę Basis spora grupa analityków miała nadzieję, że firma doprowadzi branże inteligentnych dodatków ubraniowych na nowy, wyższy poziom. Niestety, koncern prawdopodobnie chce się wycofać z produkcji tego typu rozwiązań.

Według serwisu TechCrunch, Intel planuje masowe zwolnienia pracowników pracujących na d tego typu rozwiązaniami. informacje pochodzą podobno "ze źródeł zbliżonych do firmy". Przy okazji, redaktorom wspomnianego serwisu udało się zdobyć zdjęcie Basis Ruby, smartwatcha, który prawdopodobnie, w tej sytuacji nigdy nie trafi na rynek. Zegarek, wg informacji umieszczonych na pudełku, oprócz "normalnych" funkcji smartwatcha śledzi tryb snu oraz monitoruje pracę serca. Jest to mniejsza wersja modelu Basis Peak, który był prezentowany w marcu. W Ruby wprowadzono również nową wersję oprogramowania, tylko... nikt już chyba tego nie zobaczy.
Decyzja Intela prawdopodobnie wynika z problemów, jakie występowały z pierwszymi produktami Basis. Miały one tendencję d przegrzewania się i zapalania, co w świetle ostatnich wydarzeń ze smartfonami Samsunga może być uzasadnione. W końcu żadna firma nie chce być kojarzona z tego typu sytuacjami. Intel chce być postrzegany jako odpowiedzialny producent - i chyba nikogo to nie dziwi. A wpadki z wybuchającą galanterią ubraniową... to mógłby być poważny cios podważający budowaną przez lata wiarygodność.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube