ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

IIYAMA: Monitory ustrzelone przez najlepszych snajperów

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników wraz z CI Games, wydawcą gry Sniper 2: Ghost Warrior ogłaszają zakończenie konkursu, w którym do ustrzelenia czekał niepowtarzalny – bo zaprojektowany przez zwycięzcę – 27” monitor ProLite B2776HDS wraz z pulą innych, atrakcyjnych nagród o wartości 20 tysięcy złotych.

Gracze biorący udział w konkursie korzystając ze specjalnej aplikacji Snipe Your Monitor i biblioteki grafik z gry przygotowali tysiące projektów monitora dla prawdziwych graczy. Konkurs cieszył się ogromną popularnością – nadesłano ponad 4 tysiące prac. Jury składające się z przedstawicieli firm iiyama, CI Games i agencji marketingowej Infinito odpowiedzialnej za stronę konkursu, poddało wszystkie wnikliwej ocenie i wybrało 27 prac, które zakwalifikowały się do ostatniego etapu. Wszystkie projekty zostały zaprezentowane na oficjalnym profilu iiyama Polska na portalu Facebook – facebook.com/iiyamaCo.

Biorąc pod uwagę wartość artystyczną i oryginalność projektów jury przyznało aż pięć nagród. Zwycięzca otrzymał 27” monitor iiyama ProLite B2776HDS pomalowany według własnego projektu, notebook Alienware oraz grę Sniper 2: Ghost Warrior w wersji deluxe wraz z licznymi gadżetami. Pozostali wyróżnieni uczestnicy konkursu również zostali obdarowani atrakcyjny nagrodami, w postaci monitorów ProLite B2480HS lub ProLite B2280HS firmy iiyama pomalowanych według nagrodzonego projektu, kart graficznych NVIDIA oraz najbogatszych wydań gry Sniper 2: Ghost Warrior. 

Zainteresowanie konkursem było ogromne, co sprawiło nam ogromną satysfakcję” – powiedział Mariusz Kuczyński, dyrektor zarządzający iiyama Polska. „Sukces tego przedsięwzięcia pokazał, że warto angażować się w podobne inicjatywy. Planujemy podobne wydarzenia w przyszłości, również związane z grami komputerowymi. iiyama wspiera i z przyjemnością będzie w dalszym ciągu wspierać polskich graczy”.

 

Komentarze zostały wyłączone

Podobne artykuły

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube