Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

MSI odchudza swój komputer plecakowy do wirtualnej rzeczywistości

Komputer VR w plecaku

Podczas targów Computex 2016, firma MSI zaprezentowała swój unikalny komputer do wirtualnej rzeczywistości zbudowany w formie plecaka. Taka konstrukcja, jak na pewno się domyślacie jest bardzo mobilna, a o to przecież chodzi w świecie VR. Teraz, po kilku miesiącach firma poinformowała o odchudzeniu komputer-plecaka - jest lżejszy i wygodniejszy.

VR One - tak nazywa się promowany przez MSI komputer do wirtualnej rzeczywistości. W ciągu kilku miesięcy od prezentacji na Computex 2016, komputer zmienił swój wygląd i oczywiście wagę. Z poprzednich 4.5 kg, zrobiono 4 kg. Niby to tylko pół kilograma, ale spróbujcie sobie pobiegać z takim obciążeniem to docenicie "innowacyjność" MSI. Ważne natomiast, że pomimo uszczuplenia wagi, zwiększono wydajności i żywotność baterii. Mamy więc mniej, ale więcej. Model zaprezentowany podczas targów pozwalał na zabawę przez ok. 1.5h. Teraz czas ten zwiększono o połowę. Zastosowano też wydajniejszą grafikę - GTX 1070 oraz mocniejszy procesor -Core i7. Kolejny plusem jest zastosowanie dwóch baterii, które mogą być wymieniane "na gorąco". Taki sposób wymiany baterii umożliwia zabawę bez przerwy.
Producent na razie nie udostępnił informacji na temat systemu VR One oraz dostępnych dla niego aplikacji. Wiadomo natomiast, że komputer ma być dostępny pod koniec roku. Jest jeszcze jedna pewna informacja - nie będzie to tanie urządzenie.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube