uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Xbox One S szansą Microsoft w walce z PlayStation 4

Xbox One S

Microsoft pochwalił się, że w sierpniu odnotowano lepszą sprzedaż Xbox One w porównaniu do PlayStation 4. Jest to zasługa wprowadzenia modelu Xbox One S, którego sprzedaż rozpoczęto drugiego sierpnia.

Nowy model konsoli obsługuje gry HDR, 4K, umożliwia streaming, ma Blu-ray a na dodatek jest o 40% mniejsza niż pierwotna wersja Xbox-a. Warto dodać, że S-ka wyposażona w dysk o pojemności 2TB kosztuje ok. 400 dolarów.
Sierpień, to drugi już miesiąc, gdy konsola Microsoftu notuje lepsze wyniki sprzedaży od konsoli Sony. Być może PS4 Pro, którą zaprezentowali Japończycy będzie mogła skutecznie powalczyć z S-ką, ale brak odtwarzacza Blu-ray, który obsługuje rozdzielczość Ultra HD może być sporą przeszkodą. Na marginesie, brak takiego odtwarzacza u producenta, który jako pierwszy zapoczątkował stosowanie Blu-ray w konsolach trochę dziwi.
Kolejne wersje Xbox One S z dyskami o pojemności 1TB i 500GB trafią na rynek pod koniec sierpnia. Ceny to odpowiednio 350$ i 300$.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube