Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Gracze bogacze – Happy Hacking Keyboard Professional HP Japan

W cyklu "Gracze bogacze" prezentuję Wam dziś jedną z najdroższych – lub najdroższą – klawiaturę na świecie. Model Happy Hacking Keyboard Professional kosztuje ok. 5 tysięcy dolarów. Za sztukę.

Produkcją tej klawiatury zajmuje się japońska firma PFU Limited of Japan. Jest to minimalistyczna klawiatura, która w wydaniu podstawowym ma tylko część alfanumeryczną, nie posiada bloku numerycznego. Niektóre egzemplarze nadają się tylko dla osób piszących bez patrzenia na klawisze – przyciski nie mają oznaczeń. 

Happy-keypaFirma wyprodukowała serię, w której klawisze zostały ręcznie pokryte dziesięcioma warstwami tradycyjnego japońskiego lakieru urushi i warstwą złotego pyłu. To właśnie temu oraz pracy mistrzów japońskiego rękodzieła klawiatura zapewnia swoją cenę. W całości wykonana ręcznie prezentuje się unikatowo na tle produkowanych masowo akcesoriów.
Pytanie tylko, kto odważyłby się pisać na takiej klawiaturze.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube