Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Gracze bogacze – SimXperience Stage 5 Motion Racing Simulator

Każdy kto miał do czynienia z komputerem, miał też do czynienia z grami. Nie uwierzę, jeśli ktoś powie, że nie grał na komputerze. Pasjans, Saper, Kulki … coś przez przeglądarkę? Nie po to producenci systemów operacyjnych pakują w nie gry, żebyśmy nie sprawdzili co one oferują. Tymczasem hardcorowi gracze marzą o bardziejzaawansowancyh grach, niż te wymienione powyżej. I o bardziej zaawansowanych akcesoriach – takich jak np. SimXperience Stage 5 Motion Racing Simulator.

Każdy z nas, graczy, chce mieć wypasiony sprzęt, na którym mógłby eksterminować tysiące wrogów, ścigać się na najlepszych torach świata i ogólnie wygrywać w innych wirtualnych grach. Dziś pokaże Wam SimXperience Stage 5 Motion Racing Simulator – maszynkę, która zabawę z grami typu Need for Speed przenosi na całkiem inny wymiar.
Fotel symuluje bolid, w którym ścigamy się na torach wyścigowych. Zamontowane siłowniki powodują, że fotel trzęsie się, wibruje i przechyla, tak jakbyśmy faktycznie siedzieli wewnątrz wysięgowego pojazdu. Akcję możemy śledzić na trzech 46-calowych ekranach, a odpowiednie efekty dźwiękowe generuje specjalnie przygotowany system audio.
Fotel możemy dopasować do swoich wymagań, możemy regulować praktycznie wszystko: ułożenie, jak i reakcje (wstrząsy, drgania, przechyły)na to co dzieje się w wirtualnym świecie. SimXperience Stage 5 Motion Racing Simulator przystosowany jest zarówno do wyścigów samochodowych, jak i symulatorów lotniczych czy np. rollercoastera.
Cena? 18,5 tys. Dolarów. I spróbujcie to kupić …

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube