ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Gracze bogacze – SimXperience Stage 5 Motion Racing Simulator

Każdy kto miał do czynienia z komputerem, miał też do czynienia z grami. Nie uwierzę, jeśli ktoś powie, że nie grał na komputerze. Pasjans, Saper, Kulki … coś przez przeglądarkę? Nie po to producenci systemów operacyjnych pakują w nie gry, żebyśmy nie sprawdzili co one oferują. Tymczasem hardcorowi gracze marzą o bardziejzaawansowancyh grach, niż te wymienione powyżej. I o bardziej zaawansowanych akcesoriach – takich jak np. SimXperience Stage 5 Motion Racing Simulator.

Każdy z nas, graczy, chce mieć wypasiony sprzęt, na którym mógłby eksterminować tysiące wrogów, ścigać się na najlepszych torach świata i ogólnie wygrywać w innych wirtualnych grach. Dziś pokaże Wam SimXperience Stage 5 Motion Racing Simulator – maszynkę, która zabawę z grami typu Need for Speed przenosi na całkiem inny wymiar.
Fotel symuluje bolid, w którym ścigamy się na torach wyścigowych. Zamontowane siłowniki powodują, że fotel trzęsie się, wibruje i przechyla, tak jakbyśmy faktycznie siedzieli wewnątrz wysięgowego pojazdu. Akcję możemy śledzić na trzech 46-calowych ekranach, a odpowiednie efekty dźwiękowe generuje specjalnie przygotowany system audio.
Fotel możemy dopasować do swoich wymagań, możemy regulować praktycznie wszystko: ułożenie, jak i reakcje (wstrząsy, drgania, przechyły)na to co dzieje się w wirtualnym świecie. SimXperience Stage 5 Motion Racing Simulator przystosowany jest zarówno do wyścigów samochodowych, jak i symulatorów lotniczych czy np. rollercoastera.
Cena? 18,5 tys. Dolarów. I spróbujcie to kupić …

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube