foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Koncola Coleco Chameleon

Wielu starszych wiekiem graczy z pewną nostalgią wspomina dawne gry i dawne konsole. Na pewno niektórzy z Was chętnie sięgnęliby po takie urządzenie i przypomnieli sobie urok starych gier. I być może będzie taka szansa - niedługo na Kickstarter trafi projekt Coleco Chameleon, który sięga po stare wzorce.

Konsola, na która będą zbierane pieniądze, bazować ma na doświadczeniu tzw. starej szkoły. Oznacza to, że gry będą wyglądały i zapewniały taką zabawę jak kiedyś, przed laty. I nie będzie na nich DLC. Jednym ze sponsorów projektu jest Systems Inc., firma która planuje w ramach swojego wkładu, przygotowanie gier na nową - starą konsolę. Miłośnicy takich gier jak Pac-Mac czy Donkey Kong znów będą mogli oddać się rozrywce. Start kampanii zapowiedziano na 26 lutego.
Nie jest to jednak pierwsza kampania, która ma zgromadzić pieniądze potrzebne do uruchomienia produkcji. Firma zbierała już pieniądze w ubiegłym roku na Indiegogo na tę samą konsolę, która wtedy nazywała się Retro VGS. Pomysłodawcy chcieli zebrać 1.950.000$, ale udał im się zgromadzić tylko 80.000$. Teraz ta sama konsola pod nazwą Coleco Chameleon i z partnerem oferującym gry na konsolę będzie ponownie wystawiona "na aukcję".
Według informacji umieszczonej przez developera na Facebooku, konsolę można będzie zdobyć już za 135 dolarów. W zestawie będzie kontroler, zestaw przewodów (w tym HDMI) itp. Konsola będzie współpracować z większością wyświetlaczy. O ile oczywiście zostanie zebrana odpowiednia pula pieniędzy.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube