Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Zmierzch telewizorów 3D?

Technologia 3D

Dwie firmy należące do liderów w branży telewizorów zapowiedziały powolną rezygnację z produkcji modeli wyposażonych w technologię 3D. Firmami tymi są Samsung i LG.

Filmy 3D mają powodzenie w kinach. Od chwili gdy zadebiutował Avatar, nie ma praktycznie produkcji, której nie kręciłoby się w takiej wersji. Problem jednak w tym, że filmy te nie przeszły z kina do salonów. Na naszych telewizorach ciągle królują filmy 2D, chyba że ktoś okazyjnie wyświetli sobie film zapisany w technologii obrazu przestrzennego.
Analitycy ETNews dotarli do raportu, z którego wynika, że zarówno Samsung, jak i LG planują wycofać się z produkcji telewizorów 3D. Obie firmy są głównymi graczami na rynku monitorów 3D, dlatego taka informacja jest ważna dla całej branży.
Według LG, w ubiegłym roku 40% sprzedanych telewizorów tej firmy miało funkcję 3D. W tym roku firma planuje sprzedać tylko 20% takich urządzeń i to tylko ze względu na to, że są konsumenci, którzy kupili już odpowiednie odtwarzacze lub chcą je kupić, by oglądać odpowiednio przygotowane wersje filmów.
Te wszystkie informacje wskazują na to, że czołowi producenci chcą się powoli wycofać z technologii 3D zanim na dobre trafiła do telewizji. Czy to oznacza jej zmierzch?

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube