Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Hoverboard dla tych co lubią nowości i nie patrzą na cenę

ArcaBoard

Każdy kto oglądał Powrót do przyszłości, zwłaszcza drugą część, chciałby jak Marty McFly popisywać się umiejętnością jazdy na deskorolce. Wyszczególniłem drugą część, ponieważ to tam zaprezentowano deski, które unosiły się na poduszce powietrznej, a takie właśnie deski są już dziś dostępne. I ich ceny są niższe niż kilka miesięcy temu.

To, że ceny produktów spadają, jest naturalną koleją rzeczy. Im produkt bardziej ustabilizowany, im więcej się go sprzeda oraz im więcej konkurencyjnych firm wprowadzi na rynek swoje wersje tych produktów, tym cena jest atrakcyjniejsza (pomijam tu kwestię jakości). W każdym razie firma Arca Space, która jako pierwsza wypuściła na rynek Hoverboard - deskę na poduszce powietrznej, obniżyła cenę swojego produktu. I to całkiem poważnie. Pierwotna cena ustalona na poziomie 19.900$ spadła do 14.900$, kto więc wstrzymał się z zakupem oszczędził pięć tysięcy dolarów. Niemniej i tak cena, jaką musimy zapłacić za deskę jest całkiem solidna, za te pieniądze można mieć całkiem przyzwoity samochód.
Dziś Hoverboard to deska, która przy pomocy 36 elektrycznych wentylatorów generuje poduszkę powietrzną, która pozwoli podnieść deskę z ładunkiem na... 6 minut. Jak na 14.900$ to jednak dość skromne możliwości, chociaż na pewno znajdą się gadżeciarze, dla których nie liczy się cena, a posiadanie czegoś nowego i unikalnego. Producent zdaje sobie sprawę z małej atrakcyjności tak krótkiego czasu pracy deski, dlatego przygotowuje wymienne pakiety z bateriami, które pozwolą na dłuższy lot deski. Wymiana takiego pakietu ma być bardzo szybka - poniżej minuty - a pozwoli na kolejne 6 minut lotu.
Jak wygląda lot na takiej desce prezentuje poniższy film.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube