foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Hololens - duże zdjęcie

HoloLens - okulary Micrtosoftu do rzeczywistości rozszerzonej były już kilkakrotnie prezentowane przez Microsoft, jednak dopiero teraz ujawniono kilka szczegółów, dość istotnych z pkt. widzenia użytkownika, na temat tego zestawu.

Do tej pory zainteresowani okularami Microsoftu potencjalni użytkownicy nie wiedzieli tak naprawdę jak te okulary działają, ile czasu wytrzymują na baterii, jakie możliwości oferują itp. itp. Teraz wiadomo już, że HoloLens może komunikować się z innymi urządzeniami za pośrednictwem zarówno WiFi, jak i Bluetooth. Najnowszy system operacyjny Microsoftu - Windows 10 - wspiera HoloLens, tak więc możemy uruchomić dowolną aplikację na komputerze i przesłać ją do okularów. Oczywiście aplikację z wirtualną rzeczywistością. Można też połączyć kilka okularów w grupę i wspólnie eksplorować wirtualne światy. Nawet przez Internet.
Bateria wytrzyma (podobno) około 5.5 godziny. Dużo? Mało? Mam wrażenie, że wystarczająco, jak na zabawę w wirtualnym świecie. W końcu chodzenie z takim okularem przez kilka godzin może nie być wcale takie wygodne.
Tak naprawdę jednak, o tym jak HoloLens sprawdza się w praktyce dowiemy się za kilka miesięcy, kiedy developerzy przygotują pierwsze aplikacje i udostępnią je w wersjach testowych.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube