Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nintendo 2DS w limitowanej wersji "Pokemon" trafi do Japonii

2DS - duże zdjęcie

Wydawałoby się, że przenośne konsole przegrywają walkę o byt ze smartfonami i tabletami, które jako bardziej uniwersalne urządzenia oferują więcej możliwości zabawy. Jednak ci, którzy wieszczyli koniec handheldów, muszą jeszcze na to poczekać. Producenci przenośnych konsol nie poddają się i na różne sposoby zachęcają swoich fanów do kupna nowych egzemplarzy urządzeń do gier.

Przykładem jest Nintendo, które wciąż walczy o zwiększenie lub chociaż utrzymanie sprzedaży swoich małych przenośnych zabawek. Najnowszym pomysłem jest wprowadzenie limitowanej wersji nawiązującej kolorystyką do Pokemonów. Na japoński rynek wprowadzone zostaną cztery wersje kolorystyczne: czerwona, niebieska, zielona i żółta. W Europie ukazały się już dwie z nich (czerwona i niebieska) wraz z udostępnieniem ostatniego tytułu Pokemona. Japończycy jako pierwsi będą mogli cieszyć się pełnym kompletem czterech handheldów.
Czy nowa wersja konsoli pomoże Nintendo utrzymać się na rynku? Biorąc pod uwagę nie najlepsze jednak wyniki sprzedaży - w lutym 2014 roku po kilku miesiącach od wprowadzenia konsoli na rynek zarejestrowano sprzedaż 2.1 miliona sztuk, a brytyjskie sklepy w pierwszych tygodniach musiały ciąć cenę by sprzedać zamówione przez siebie egzemplarze - może być ciężko. Co prawda Japonia jest bastionem Nintendo i prawdopodobnie konsole zostaną dobrze przyjęte, jednak czy podreperują one na tyle finanse koncernu by ten mógł ogłosić sukces - nie wiadomo.
Niemniej jedno jest pewne, pod koniec lutego 2DS Pokemon wraz z grą trafią w ręce Japończyków.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube