Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Volkswagen wyposaży swoich pracowników w okulary AR

Okulary aR - duże zdjęcie

Rozszerzona rzeczywistość to druga obok wirtualnej rzeczywistości technologia cyfrowego przetwarzania obrazu, która bardzo dynamicznie się rozwija. Na tyle dynamicznie, że niektórzy chcą ją wprowadzić do codziennego użytku i to w rozwiązaniach przemysłowych.

Volkswagen to chyba pierwsza (albo jedna z pierwszych firm), która na poważnie zainteresowała się wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości w warunkach przemysłowych. Firma wdrożyła program pilotażowy, w ramach którego jej pracownicy wyposażeni w okulary AR (augmented reality - rozszerzona rzeczywistość) wykonywali normalne zadania produkcyjne. Po 3 miesiącach testów, zarząd fabryki w Wolfsburgu zapowiedział, że każdy pracownik działu logistycznego zostanie wyposażony w takie okulary. Odpowiednie oprogramowanie wyświetla na pojemnikach na wysokości wzroku numery, dzięki czemu kompletacja towarów odbywa się szybciej. dodatkiem do okularów jest zestaw głośnomówiący i wbudowany w okularach algorytm odczytujący kody kreskowe.
"Digitalizacja ma coraz większe znaczenie w produkcji," powiedział Reinhard de Vries, dyrektor zakładu logistyki w Wolfsburgu "Dzięki wykorzystaniu technologii, inteligentne okulary mogą podnieść współpracę ludzi i systemów do nowego poziomu." Na razie w okulary wyposażonych zostanie 30 pracowników.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube