foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Dron - duże zdjęcie

Zakres zadań zlecanych dronom z każdym miesiącem rośnie. Poza dostarczaniem przesyłek, ratowaniem życia, szpiegowaniem, pilnowaniem stad, patrolowaniem chronionych obiektów i innych tego typu rzeczy, będą również wykrywać rekiny.

Każdy z nas pamięta film Szczęki ( i świetną muzykę Johna Wiliama), w którym rekin ludojad terroryzuje małe miasteczko atakując kapiących się na plaży wczasowiczów. Wbrew pozorom film nie jest tylko wymysłem scenarzystów, jest to realny problem, z którym mają do czynienia mieszkańcy miasteczek położonych nad oceanem. Władze niektórych z nich stosują różnego rodzaju środki odstraszające morskie drapieżniki i oczywiście sięgają po najnowsze technologie. Ostatnio władze Melbourne zleciły opracowanie projektu, który pozwoliłby na wykorzystanie dronów do patrolowania obszarów wodnych i wypatrywania rekinów. Chodzi o zabezpieczenie zarówno kąpiących się, jak i surferów przed atakiem tych groźnych stworzeń.
Włodarze Melbourne planują zakup całego roju dronów, który będzie bardziej skuteczny w wyszukiwaniu i ochranianiu ludzi przed morskimi drapieżnikami. Do tej pory główną ochroną było rozpylanie na wodzie środka odstraszającego rekiny, który jednak ze względu na wiatr, prądy morski itp. nie był najlepszym rozwiązaniem.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube