Genesis Pallad 500

Plecak dla graczy godny uwagi

Więcej...

NEC MultiSync EA245WMi

Prosty ale cenny monitor do biura

Więcej...

PocketBook Aqua 2

Nowa generacja czytnika do kapieli

Więcej...

Genesis Radon 710

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Więcej...

Philips 258B6QUEB

Monitor do biura o dużych możliwościach

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Adidas będzie robił buty na drukarkach 3D

Adidas Futurecratf 3D - małe zdjęcie

Wygląda na to, że nie opędzimy sie od drukarek 3D. Niedługo większość otaczającego nas świata będzie powstawało przy ich pomocy. A w końcu drukarki zamienią się w replikatory... Zanim to jednak nastąpi, Adidas najbardziej chyba znana marka sportowa, dostarczy nam buty wyprodukowane przy pomocy drukarki 3D.

Pomysł ciekawy, mnie jednak zastanawia jak firma, która boryka się z problemem podróbek, będzie chciała uniknąć fałszywek produkowanych na drukarkach 3D. W końcu nie długo każdy będzie mógł zakupić taką drukarkę, ściągnąć projekt buta i go sobie wydrukować w domowym zaciszu. I to w pożądanym rozmiarze.
W każdym razie Adidas zaprezentował nową koncepcję swojego obuwia - Futurecraft 3D. Buty przeznaczone są do biegania i na szczęście nie są w 100% wykonane przy pomocy drukarki. Na razie projekt przewiduje wykorzystanie podeszw otrzymanych przy pomocy takich urządzeń. Firma opracowała własną metodę drukowania 3D, która chce wykorzystać w produkcji. Idea przyświecająca zarządowi opera się na tym, by but był odpowiednio dopasowany do stopu użytkownika. W tym celu chcą wyposażyć punkty handlowe w bieżnie, które podczas krótkiego testu zmierzą, zważą i odpowiednio zaprojektują podeszwę. Krótko mówiąc: wchodzisz do sklepu, trochę pobiegasz, a po chwili wyjdziesz z dopasowanym dokładnie do swoich stóp butem.
Według Adidasa, każda osobo będzie mogła mieć buty Futurecraft 3D, które będą miały szczegółowo zaprojektowane kontury, punkty nacisku itp. Co prawda jeszcze jest za wcześnie by cokolwiek powiedzieć o jakości i cenie takich butów, ale... idea jest ciekawa.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube