Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Oculus Rift będzie kosztować więcej niż 350 dolarów

Wszyscy, a przynajmniej spora część użytkowników komputerów, czeka na pojawienie się w sklepach Oculus Rift. Zanim to nastąpi mini jeszcze trochę czasu, rozpoczęcie normalnej sprzedaży planowane jest na przyszły rok, ale już trwają spekulacje na temat ceny tego zestawu.

Do tej pory mówiło się o cenie 1.500 dolarów za okular i zestaw komputerowy współpracujący z nimi. Jednak to czy cena ta jest właściwą, cały czas pozostaje tajemnicą. Poza tym, wiadomo już, że okulary będą mogły współpracować z różnymi komputerami, można więc będzie zakupić same okulary. W sieci pojawiła się informacja, że sam Oculus Rift, bez współpracującego z nim komputera, kosztować ma nie mniej niż 350 dolarów. Jest to zgodne z wypowiedzią Palmera Luckey - założyciela Oculus - któremu zadano pytanie czy zestaw słuchawkowy jest nadal ukierunkowany na cenę na poziomie 350 dolarów, odpowiedział że będzie to kosztować więcej, bo do okularów dodano wiele nowych technologii. Nie chciał potwierdzić, że będzie to 350 dolarów, ale wspomniał, że posiadacze Oculus Rift będą zadowoleni z zakupu, bo będzie to najbardziej zaawansowany zestaw VR na rynku.
Nie pozostaje nic innego jak zakup skarbonki i rozpoczęcie oszczędzania.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube