uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Cena detaliczna komputerów współpracujących z Oculus Rift jest już znana

Już niedługo pierwsze okulary do wirtualnej rzeczywistości trafią na rynek detaliczny. Wiele osób zastanawiało się jak mocne będą musiały być komputery, które obsłużą programy do wirtualnej rzeczywistości. Dziś wiadomo, ile będą kosztować.

Do tej pory w sieci krążyła informacja, że za komputer zdolny do obsługi Oculus Rift trzeba będzie zapłacić ok 1.500$. To oczywiście trochę drogo, ale z drugiej strony wirtualna rzeczywistość to już nie byle co.
Podczas konferencji, na której przedstawiono Oculus Connect, okazało się, że jest już kilku producentów, którzy mają już dla Oculusa gotowe komputery. Każdy z nich może bez problemów obsłużyć zestaw Oculus Rift. I uwaga! Cena każdego nich jest poniżej 1.000$. Przyznam, że spodziewałem się znacznie większej kwoty. Taka cena może oznaczać, że Oculus Rift nie ma wielkich wymagań, dzięki czemu faktycznie może być w zasięgu każdego.
Do tej pory produkcję komputerów "Oculus Ready" potwierdziły takie firmy jak" Asus, Dell i Alienware. Przedstawiciele tych firm przyznali, że okulary VR nie mają wielkich wymagań. Ponieważ w 2016 roku do kin mają trafić pierwsze egzemplarze konsumenckich wersji Oculus Rift, jest szansa, że już w przyszłym roku można będzie skompletować swój własny zestaw.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube