Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Audi pierwszym samochodem z dostępem do sieci przez LTE

Audi to pierwszy producent samochodów, który dostarczy swoim klientom pojazd wyposażony w technologię 4G LTE.

O planach instalacji modemów LTE w swoich pojazdach informowały już BMW i GM, ale to Audi jest pierwszym producentem, który faktycznie coś takiego zrobił. Pierwszym modelem wyposażonym w łącze LTE jest S3 Sportsback. Kolejne modele – A3 – dołączą do swojego kolegi ze stajni już w listopadzie. 
Wprowadzenie do samochodów LTE pozwoli w znaczący sposób rozbudować cechy użytkowe i rozrywkowe pojazdów. Dotychczas stosowany system Audi MMI przyspieszy dziesięciokrotnie po przejściu z 3G na 4G/ Dzięki temu pasażerowie bez przeszkód będą mogli przeglądać sieć i portale społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter, sprawdzać pocztę, korzystać z Google Earth czy radia internetowego.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube