foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

W lipcu pisałem o 105-calowym telewizorze LG, który trafił do Polski, pisałem również o pracach Samsunga nad telewizorem o rozdzielczości 11K. Jak na razie są to chyba najbardziej ekstremalne przykłady telewizorów, co nie oznacza, że wspomniane firmy mają monopol na duże ekrany. Pozostali producenci depczą Koreańczykom po piętach, czego przykładem jest 85-calowy telewizor Sharpa, który w przyszłym miesiącu trafi do sklepów.

Telewizory HD to już norma, 4K to standard, a UHD i wyżej coraz częściej są zapowiadane przez producentów. Jednak wyświetlacze o rozdzielczości 8K, a do tego większe niż 60 cali to ciągle rzadkość. Dlatego każdy producent, który proponuje takie telewizyjne monstra, krzyczy o tym na prawo i lewo reklamując swój produkt i swoje możliwości.
Sharp oficjalnie poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży 85-calowego telewizora 8K. Pierwsze egzemplarze trafią do sklepów 30 października. Razem z datą sprzedaży firma poinformowała o cenie tego "monstra". Sprzedawany ma być za 130 tysięcy dolarów.
Telewizor zapewni rozdzielczość 7680x4320, wykorzystywać będzie panel LCD i korzystać będzie z autorskiej technologii IGZO Sharpa. Niestety, panel wymaga tak silnego zasilania, że użytkownik będzie musiał podłączyć sygnał do wszystkich czterech portów HDMI jednocześnie. No właśnie... mało kto zastanawia się, skąd wziąć sygnał dla kilku przewodów HDMI jednocześnie. Zastosować rozdzielacz? Czy mieć odpowiedni dekoder, który tę sprawę rozwiąże? Czekam na odpowiedzi w komentarzach.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube