foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Projekt Morpheus to przygotowywana przez Sony autorska wersja zestawu do VR dedykowana konsoli PlayStation. Niestety, nazwa Morpheus ginie z oficjalnych dokumentów i zamienia się w nazwę PlayStation VR.

Dziś, podczas Tokyo Games Show, prezes Sony Masayasu Ito oficjalnie poinformował o zmianie nazwy zestawu wyczekiwanego przez posiadaczy japońskiej konsoli. Nowa nazwa jest dość intuicyjna, przyznam jednak, że w moim odczuciu Morpheus była bardziej interesująca, bardziej intrygująca. PlayStation VR, jest ... pospolita, zwyczajna. Według Ito, nowa nazwa wyraża nowe doświadczenie z PlayStation, które pozwoli graczom fizycznie wejść w świat gry.
Poza nową nazwą, prezes Sony przekazał jeszcze jedną dość istotną dla wielu osób informację. PlayStation VR jest nadal dopracowywany i przez najbliższe miesiące nic w tej materii się nie zmieni. Sony pracuje nad projektem wspólnie z innymi firmami, dopracowując szczegóły pozwalające na precyzyjne odwzorowanie wirtualnego świata i jego interakcję z graczem.
Niestety, nadal nie ma konkretnej informacji, kiedy PlayStation VR ukaże się na rynku, chociaż wszyscy spodziewają się, że będzie to początek 2016 roku. A może Sony zrobi graczom niespodziankę wprowadzając zestaw pod koniec roku, tak by mogli go znaleźć pod choinką?

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube