ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Do tej pory to głównie kierowcy samochód byli zainteresowani tym, by dostawać informację o korkach i innych przeszkodach na drodze. Okazuje się, że wg inżynierów Garmina również rowerzyści mogą być zainteresowani takimi informacjami.

Sześć miesięcy zajęło Garminowi zakup firmy, przekwalifikowanie produktu i rozpoczęcie jego sprzedaży pod nową nazwą. Mowa tutaj o Garmin Bike Radar Varia - urządzeniu, które stworzyła firma iKubu pod nazwą Backtracker. Produkt firmowany przez Garmina umieszczony w tylnym świetle skanuje ruch pojazdów na odcinku 140 metrów za rowerem. Zebrane informacje przesyła do systemu Garmin Edge lub też przesyła informację do odpowiedniej jednostki zamontowanej na kierownicy ostrzegając ewentualnie o szybko poruszającym się z tyłu pojeździe. Jeśli ktoś jest zapalonym rowerzystom i pokonuje kilometry na drogach, to pewnie będzie zainteresowany takim gadżetem.
Garmin jest znany z tego, że nie ogranicza się do prezentowania drogi do celu wg. określonych kryteriów. Zbierane informacje wrzuca na swoją platformę, która następnie udostępnia je wszystkim kierowcom znajdującym się w okolicy. Na ile jednak taki system jest przydatny rowerzystom pokaże dopiero czas. Wszystkie produkty z serii Varia trafią do sprzedaży jesienią tego roku. Sam czujnik radarowy kosztować ma 199.99 dolarów, natomiast pełen pakiet z wyświetlaczem na kierownicy wyceniono na 299.99 dolarów.
Czy jest to warte swojej ceny? Czy faktycznie potrzebny jest gadżet, który powie nam, że coś zbliża się z tyłu? A czy rowerzyście jest potrzebna informacja o korkach? Mam pewne wątpliwości. W końcu na tym polega przewaga roweru, że on może przemknąć przez korki, a jeszcze, pomimo rosnącej liczby rowerzystów, nie spotkałem się z korkiem rowerowym.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube