Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Rekruci na pilotów będą testowani w grze z wirtualną rzeczywistością

Amerykanie chcą zrewolucjonizować swój proces rekrutacji do sił powietrznych. Ich największym problem jest liczba kandydatów, która odpada po pierwszych lotach na myśliwcach. Żaden stosowany do tej pory symulator nie był w stanie oddać w pełni tego co się dzieje podczas lotu takim samolotem. A loty prawdziwym myśliwcem są drogie. Stąd pomysł wykorzystania wirtualnej rzeczywistości.

Air Force Lab i Reel FX opracowały grę, która korzystając z Oculus Rift pozwala przetestować kandydatów na pilotów. Rekrut siada za sterami wirtualnego F-35 i dzięki VR widzi to, co zobaczyłby podczas prawdziwego lotu. Jego zadaniem jest pokonanie toru przeszkód. Jest to bardziej gra zręcznościowa niż symulator, ale w jej trakcie korzysta się z prawdziwych elementów, takich jak np. przepustnica.
Nie jest to jednak jedyne novum, które Air Force wprowadza w procesie rekrutacji. Przygotowano również specjalne stanowiska testujące kandydatów wyposażone w 42-calowy ekran dotykowy i kontroler Kinect.
Jedno jest pewne, rekrutacja do wojska nie polega już na zgłoszeniu się i przejściu badań lekarskich. Wojsko wymaga teraz odpowiednich predyspozycji od swoich żołnierzy. Szkolenie i wyposażenie kosztuje sporo. Generałowie chcą mieć pewność, że pieniądze te zostaną wydane na właściwych ludzi.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube