Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

 

Niedrogie głośniki wysokiej jakości z klasycznym dźwiękiem JBL. Koncertowe brzmienie bez opłat za bilety. Kolumny podłogowe nowej serii JBL Arena po prostu odbierają mowę.

Inżynierowie JBL od dekad są pionierami w kwestii światowej klasy brzmienia. Dziś, prezentując kolumny podłogowe JBL Arena, dostarczają do domów znane i zachwycające wrażenia dźwiękowe w cenie, która nie zrujnuje portfela.
JBL Arena 180 to dwudrożna kolumna podłogowa z dwoma przetwornikami o średnicy 7″ (178mm) i miażdżącym wręcz wooferem. Doskonała jakość w przystępnej cenie! Wyposażona jest w technologię HDI (High Definition Imaging), jednocalowy (25mm) tweeter z miękką kopułką oraz dwa siedmiocalowe (178mm) woofery policelulozowe działające w połączeniu z umieszczonym z tyłu dostrojonym portem bass refleksu. Dzięki temu odtwarza wiernie brzmienie, które było zamysłem artysty. Tak uzyskany dźwięk wart jest owacji na stojąco! Doskonałe, zwarte brzmienie basowe zapiera dech w piersiach słuchaczy zarówno w czasie oglądania filmów czy telewizji, jak i słuchania muzyki oraz w grach konsolowych.
JBL Arena 170 to głośnik 2-drożny, który ustala scenę dla klasycznego dźwięku w zaciszu Twojego domu. Jego policelulozowy głośnik niskotonowy o średnicy 7" (178mm), w połączeniu z umieszczonym z tyłu portem bass refleksu, zapewnia jakość, która jest idealna do odbioru muzyki, filmów i gier. Technologia HDI (High Definition Imaging), głośnik wysokotonowy o miękkiej kopułce i średnicy 1" (25 mm) oraz policelulozowy głośnik niskotonowy o średnicy 7" (178 mm) zapewniają wyjątkową moc i precyzję, która jest w stanie dokładnie odwzorowywać niskie i wysokie tony.
Inspiracją dla tych kolumn są profesjonalne i referencyjne monitory studyjne JBL M2 Master Reference Monitor uważane przez wielu za najlepsze na świecie. JBL Arena 180 i 170 są idealnym połączeniem klasyki z przystępnością. Jakość odsłuchu sygnowana przez JBL i subtelny, współczesny wygląd – to cechy wyróżniające najnowszą serię kolumn JBL.
Technologia High Definition Imaging (HDI), pierwotnie opracowana dla profesjonalnych monitorów studyjnych JBL M2 Master Reference Monitor, rozprasza wysokie częstotliwości równomiernie, bardziej precyzyjnie na większym obszarze odsłuchowym. Optymalizowane komputerowo ustawianie przetworników oraz integracja sieciowa zapewniają idealną wydajność i realistyczne obrazowanie sceny dźwiękowej. To wyższość akustyczna udowodniona rygorystycznymi testami i rzeczywistymi ocenami.
Całość dopełnia bezpretensjonalny i nowoczesny wygląd. Współczesny kształt obudowy charakteryzuje się bocznym i górnym panelem pod pewnym kątem. Farba zastosowana wokół przetworników i na falowodzie jest delikatna w dotyku. Wykończenie kolumn dostępne jest w kolorze czarnym lub białym, a zdobią je minimalistyczne maskownice i elementy ze szczotkowanego metalu.
Perfekcyjne połączenie mocy JBL, precyzji wykonania i przystępności cenowej. Kolumny JBL Arena 180 i 170 to tylko elementy potężnego systemu, przeznaczony do użytku z całą serią głośników JBL Arena: 2 głośniki podłogowe, 2 głośniki półkowe, 1 głośnik centralny i 1 subwoofer.

Specyfikacja techniczna – JBL Arena 180:
Zalecana moc wzmacniacza: 20 – 225W
Pasmo przenoszenia: 39Hz - 40kHz
Efektywność: 88 dB
Impedancja nominalna: 8 omów
Częstotliwości przejścia: 2,1kHz – 18 dB/oktawa
Rodzaj obudowy: Umieszczony z tyłu port bass refleks
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 1086mm x 217mm x 314mm
Waga: 15.2 kg

Specyfikacja techniczna – JBL Arena 170:
Zalecana moc wzmacniacza: 20-200 W
Pasmo przenoszenia: 44Hz - 40kHz
Efektywność: 87 dB
Impedancja nominalna: 8 omów
Częstotliwości przejścia: 2,1kHz – 18 dB/oktawa
Rodzaj obudowy: Umieszczony z tyłu port bass refleks
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 959mm x 217mm x 283mm
Waga: 12,5 kg

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube