Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

[Prima Aprilis] - BlogoTech kupiony

Z przyjemnością informujemy, że nasza działalność została zauważona przez zachodnią firmę Prost Co., która postanowiła zainwestować na rynku polskim kupując blogi i jednocześnie zatrudniając blogerów piszących o nowych technologiach.

Firma zdecydowała się na nawiązanie współpracy z ok. 30 blogerami w Polsce, którzy od kilku lat zajmowali się publikacją artykułów, testów i swoich przemyśleń na temat szeroko pojętego określenia "nowe technologie". W ten sposób firma chce ustanowić nowy, stabilny przyczółek dla swojego projektu serwisu informacyjnego, który miałby zrzeszać najlepszych "wolnomyślicieli" na rynku polskim.
John Smith - CEO Prost Co. - tak mówi o inwestycji: Cieszymy się z pozyskania nowej, świeżej krwi w naszym zespole. Prost Co. zawsze było otwarte na nowe spojrzenia, zawsze ceniliśmy ludzi z tzw. lekkim piórem, dlatego cieszymy się, że udało się nam pozyskać najlepszych autorów tekstów, którzy są nie tylko dobrymi pisarzami, ale przede wszystkim zapaleńcami nowych technologii. Wierzę, że wspólnie z nimi zbudujemy na polskim rynku markę, która pozwoli nam rozpropagować nową myśl techniczną, co oczywiście przełoży się na rozwój nauki, techniki itp.
Zgodnie z założeniami Prost Co. każdy z dotychczasowych blogów pozostanie dalej pod swoją domeną. Ujednolicone natomiast zostaną pewne elementy wizerunkowe.
Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Podobne artykuły

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube