Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TOSHIBA: Światowy Dzień Backupu

W imieniu Toshiba przypominamy o Światowym Dniu Backupu. Poniżej przedstawiamy kilka porad dotyczących przegrywania danych i załączamy zdjęcia nowych, kolorowych dysków Toshiba Canvio Connect II o pojemności 3TB.

1. „Mądry Polak po szkodzie” – nie czekaj, aż będzie za późno i jak najszybciej zaopatrz się w dysk, który będzie spełniał Twoje potrzeby.
2. Proces backupowania powinien być automatyczny – ręczne przegrywanie danych jest zbyt czasochłonne, więc najlepiej jeśli dysk wyposażony jest w oprogramowanie, który porównuje przegrane już kopie z nowymi danymi.
3. Dysk powinien być wyposażony w system zabezpieczający, który uniemożliwi odtworzenie danych przez niepożądane osoby. Sprzęt powinien być również tak zaprojektowany, aby dane nie uległy zniszczeniu np. podczas wstrząsów.
4. Idealny dysk to taki, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie danych. Specjalne oprogramowanie do zdalnego dostępu zmienia komputer w serwer chmury osobistej, umożliwiając przesyłanie i pobieranie plików z i do dowolnego miejsca oraz urządzenia.
5. Bardzo ważne pliki warto przechowywać w innym miejscu niż komputer i to najlepiej na co najmniej dwóch dyskach.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube