Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Na Marsie były oceany

Spekulacje o tym, że na Marsie kiedyś była woda (a więc i życie) toczą się od dawna. Teraz, po sześciu latach obserwacji powierzchni i różnego rodzaju badań, naukowcy są pewni, że była tam woda. Dużo wody.

Kiedyś, bardzo dawno temu, na Marsie były oceany. Duże, ale płytkie. Naukowcy szacują, że głębokość wody nie przekraczała 1.6 km. Woda pokrywała prawie połowę półkuli północnej - cztery miliardy lat temu. Załączone zdjęcie to artystyczna wizja tego, jak Mars mógł wtedy wyglądać.
Prawdopodobnie planeta nie będzie już wyglądać tak jak kiedyś. Woda z powierzchni została utracona - wyparowała, albo ktoś (czyli zielone ludziki) ją wywiozły. Podejrzewa się natomiast, że całkiem spore jej zasoby tkwią gdzieś w głębi, pod powierzchnią. W każdym razie to, że woda kiedyś była oznacza, że na Marsie było kiedyś życie. Kto wie, może badające go pojazdy niedługo znajdą dowody na życie?
I kto wie, może okaże się, że człowiek pojawił się na Ziemi emigrując z coraz gorętszej planety - Marsa?

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube