ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Głośnik Sony sterowany głosem

Amazon jako pierwszy pokazał głośnik reagujący na komendy głosowe, nie przeszkodziło to jednak Sony zaprojektować swój własny model, również sterowany głosem. Dodano jednak kilka elementów, które wyróżniają Smart Bluetooth Speaker BSP60 na tle innych.

Przede wszystkim nietypowy kształt - czarna kulka z dwoma podświetlonymi grzybkami. Niektórym kojarzy się ze stylistyka znaną z filmu Tron. Kolorowe podświetlenie pulsuje w rytm muzyki. Głośnik pracuje pod kontrolą Androida, który głosem komunikuje podstawowe informacje, takie jak prognoza pogody czy harmonogram zadań. Można też przy pomocy głosu ustawić liczniki, alarmy czy sprawdzić wiadomości głosowe na telefonie. Wbudowany mikrofon pozwoli na połączenie konferencyjne.
Jednak największą ciekawostką są kółka umieszczone w podstawie. Po uruchomieniu alarmu jeździ w kółko, utrudniając jego wyłączenie. Poza tym, kiedy przemieszczamy się po pokoju wydając komendy, głośnik obraca się podążając za nami.
Gadżet fajny, ale drogi. Sony ustaliło jego cenę na poziomie 299 euro (355 $). Do sprzedaży trafić ma w drugim kwartale tego roku.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube