Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Retro techno: Biurko pod komputer

Dawno nic nie zamieszczałem w cyklu Retro techno, ale bynajmniej nie dlatego, że zrezygnowałem z dzielenia się ciekawymi, stylowymi aranżacjami nowych technologii w "starych ubrankach". Po prostu nie wpadło nic ciekawego w moje ręce - aż do dzisiaj.

Dziś pokażę Wam, ciekawe biurko z zamontowanym w środku komputerem. Projektant postanowił nafaszerować mebel różnymi elektronicznymi gadżetami, które nie tylko zapewnią funkcjonalność i odpowiedni efekt, ale pozwolą również na szybki dostęp do nich. Przykładowo, komputer ukrył w specjalnej szufladzie, wyprowadzając na zewnątrz tylko odpowiednie przyciski i porty. Listwy świetlne sterowane pilotem zapewniają odpowiedni efekt, który w  ciemnym pokoju na pewno każdemu przypadnie do gustu. Mebel został wykonany z klejonego drewna dębowego, wewnątrz którego poprowadzono wszystkie przewody.

Lizard desk ses 2

Jeśli się Wam spodoba i będziecie chcieli wykonać podobne, to w tym miejscu znajdziecie pełna zdjęciowa dokumentację przygotowaną przez konstruktora. A korzystając z forum, możecie zadać mu pytania. Zachęcam do odwiedzenia tej strony, bo jest tam sporo zdjęć, które dokładniej przybliżają to biurko i zakamuflowane w nim elektroniczne elementy.

Lizard desk ses 4

Koszt: od 3 tysięcy euro w górę - zależy od użytych elementów. No i na koniec wisienka na torcie. To cudo wykonał Tomasz Krawczyk z Łodzi, który ma na swoim koncie już niejedną tego typu stylizację. Z mojej strony - duże gratulacje.

Lizard desk ses 11

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube