Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Smartwatche Motoroli i LG najbardziej popularne

Inteligentne zegarki mają krótką historię, ale już pokazały, że mają duży potencjał. Modele z systemem Android trafiły do 720 tysięcy użytkowników.

Podana liczba jest oszacowaniem przygotowanym przez firmę Canalys. Liczba robi wrażenie, chociaż nie tak duże jak 4.6 milionów inteligentnych gadżetów noszonych razem z lub na ubraniu, o którym wspomina w raporcie firma. Według Canalys liczba zegarków z Androidem mogłaby być większa gdyby było więcej przydatnych aplikacji, które można by na nich zainstalować oraz gdyby miały lepsza baterię. Dziś praktycznie każdy smartwatch z tym systemem musi być codziennie ładowany.
W swoich badaniach firma analityczna sprawdziła również co najbardziej przyciągało klientów. Okazało się, że okrągłe zegarki były najmodniejsze. Liderem były Motorola Moto 360 oraz LG G Watch R. Według Canalys inne platformy zarządzające pracą zegarków również nie powaliły świata na nogi . Plany Pebble sprzedaży miliona sztuk nie powiodły się, a Samsung walczył o utrzymanie zainteresowania użytkowników.
Pomimo dużego zainteresowania smartwatche wciąż muszą walczyć by utrzymać się na rynku, a czas pokaże jak im się to udaje.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube