ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LG buduje swój własny zestaw VR

Wirtualna rzeczywistość to łakomy kąsek - tak najwyraźniej myślą wszyscy producenci elektroniki użytkowej i szturmem przystąpili do konstruowania swoich okularów VR. Do grona tych firm dołączył koncern LG.

Jednym z liderów w konstruowaniu headsetów VR jest koreański Samsung. Teraz drugi duży gracz z tego kraju również wkroczył na rynek, tyle że po cichu, nie chwaląc się głośno swoim dziełem. LG współpracuje przy projekcie VR z Google budując zestaw słuchawkowy do telefonu G3 koreańskiego telefonu.
Trochę dziwi sytuacja, w której olbrzymi koncern współpracuje z inną firmą przy projektowaniu akcesoriów do swoich telefonów. Podobnie dziwi trochę wygląd okularów, które sprawiają wrażenie )przynajmniej na zdjęciu) na wykonane z papieru. W rzeczywistości wykonano je z tworzywa, w którym umieszczono magnesy neodymowe, które można powiązać z żyroskopem G3, co pozwoli kontrolować smartfona bez konieczności dotykania jego ekranu. Platformą zarządzającą okularem będzie oczywiście system VR opracowany przez Google, który jednak LG może zmodyfikować - w pewnych granicach.
Na razie nie wiadomo ile ma kosztować zestaw VR dla G3. Nie wiadomo też do jakich krajów ma ten zestaw trafić. Zwłaszcza, że koncern oświadczył, że ma on trafić "na wybrane rynki". Padło również stwierdzenie, że zestaw ma być dołączany za darmo do G3.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube