ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

iPhone zasilany gazem?

Akumulatory są drogie i szkodliwe dla środowiska, dlatego producenci telefonów(pomimo tego, że gonią za zyskiem) nie spieszą się z montowaniem w nich baterii o większej pojemności. Dlatego też modne ostatnio stały się power banki. Tymczasem firma eZelleron proponuje coś innego - mały, kieszonkowy generator zasilany gazem.

Urządzenie nazwano Kraftwerk, co po niemiecku oznacza "elektrownię". To co użytkownik musi zrobić to zasilić go od czasu do czasu lekkim paliwem gazowym. Według pomysłodawców, pozwoli to na zasilenie iPhona aż 11 razy. Oczywiście eZelleron zapewnia, że urządzenie jest bezpieczne (no nie wiem, mała bomba gazowa w kieszeni), skuteczne i przede wszystkim efektywne. W swoich marketingowych zapewnieniach wspomina również o możliwości przewożenia takiego generatora na pokładzie samolotu. Ciekaw jestem, czy konsultowali to ze służbami odpowiadającymi za bezpieczeństwo na pokładach samolotów.
Projekt umieszczony został na portalu Kickstarter i jak się okazało, bardzo szybko zdobył dużą popularność. Autorzy pomysłu zebrali już zakładane 500 tysięcy dolarów (obecnie zgromadzili ponad 930 tysięcy) a pieniądze ciągle spływają. Koszt "udziału" w produkcji Kratfwerk to 99 dolarów. Produkcja wystartować ma pod koniec roku, a pierwsze egzemplarze dla sponsorów mają trafić do nich w lutym 2016 roku.
Pomysł ciekawy, ja chyba jednak bałbym się nosić coś takiego w kieszeni.

kraftwerk2

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube