Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Biurko za 2.990 dolarów?

Wydawałoby się, że to jakaś pomyłka - stół do pracy za prawie 3 tysiące dolarów? Może i tak, ale nie wtedy gdy mamy do czynienia z biurkiem "inteligentnym".

Wymieniona powyżej cena i tak jest atrakcyjna, bo pierwszy model biurka Stir - model F1- kosztował tysiąc dolarów więcej. Nowa wersja biurka - model M1 - robi mniej więcej to samo co wcześniejsza i wygląda równie elegancko. Błyszczące wykończenie, miękkie krzywizny - to może się podobać. Zwłaszcza przy takiej cenie. W porównaniu do poprzednika poprawiono wewnętrzny system prowadzenia przewodów, wszystkie gniazdka zlokalizowano na tylnej krawędzi biurka. Zadbano też o system prowadzenia przewodów, tak by estetyka nie była zaburzona przez zwisające kable.
Skąd wynika tak duża cena? Otóż biurko wyposażono w 5-calowy ekran dotykowy, który obsługuje wiele gestów. W środku umieszczono wydajniejszy procesor, który działa 4x szybciej od tego, który wykorzystano w pierwszej wersji biurka.
Biurko takie można podłączyć do urządzeń fitness, dzięki czemu na monitorze można sprawdzać ilość spalonych kalorii. Jest też moduł Bluetooth, który pozwala się zalogować do biurka przy pomocy np. smartfonu. Dane o użytkownikach przechowywane są w chmurze, nie ma więc znaczenia gdzie postawimy takie biurko. Przy założeniu, że mamy dostęp do sieci - będziemy mieli dostęp do potrzebnych informacji. Oczywiście w interfejsie wprowadzono kilka udogodnień, np. biurko możemy automatycznie podnieść wykonując na ekranie jeden gest, a nie kilka. Jak widać w konstrukcji biurka znajduje się kilka mechanizmów, które pozwalają szybko i wygodnie dostosować je do swoich wymagań. Tylko kogo na to stać?

Poniższy film prezentuje Wam bliżej biurko za prawie 3 tysiace dolarów. Zachęcam do obejrzenia, moim zdaniem cena jest niewspółmierna do tego co ono oferuje. A co Wy myślicie?

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube