Goclever Sound Club Rugged Mini

Głośnik na majówkę

Więcej...

Somic VRH 360

Słuchawki do gier VR

Więcej...

Elegancki dysk SSD

ADATA SE730 250GB

Więcej...

MiVia Essential 350

Opaska z technologią NASA

Więcej...

ADATA SC660H 256GB

Dysk SSD "do normalnej" pracy

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sklep muzyczny

Biurko za 2.990 dolarów?

Wydawałoby się, że to jakaś pomyłka - stół do pracy za prawie 3 tysiące dolarów? Może i tak, ale nie wtedy gdy mamy do czynienia z biurkiem "inteligentnym".

Wymieniona powyżej cena i tak jest atrakcyjna, bo pierwszy model biurka Stir - model F1- kosztował tysiąc dolarów więcej. Nowa wersja biurka - model M1 - robi mniej więcej to samo co wcześniejsza i wygląda równie elegancko. Błyszczące wykończenie, miękkie krzywizny - to może się podobać. Zwłaszcza przy takiej cenie. W porównaniu do poprzednika poprawiono wewnętrzny system prowadzenia przewodów, wszystkie gniazdka zlokalizowano na tylnej krawędzi biurka. Zadbano też o system prowadzenia przewodów, tak by estetyka nie była zaburzona przez zwisające kable.
Skąd wynika tak duża cena? Otóż biurko wyposażono w 5-calowy ekran dotykowy, który obsługuje wiele gestów. W środku umieszczono wydajniejszy procesor, który działa 4x szybciej od tego, który wykorzystano w pierwszej wersji biurka.
Biurko takie można podłączyć do urządzeń fitness, dzięki czemu na monitorze można sprawdzać ilość spalonych kalorii. Jest też moduł Bluetooth, który pozwala się zalogować do biurka przy pomocy np. smartfonu. Dane o użytkownikach przechowywane są w chmurze, nie ma więc znaczenia gdzie postawimy takie biurko. Przy założeniu, że mamy dostęp do sieci - będziemy mieli dostęp do potrzebnych informacji. Oczywiście w interfejsie wprowadzono kilka udogodnień, np. biurko możemy automatycznie podnieść wykonując na ekranie jeden gest, a nie kilka. Jak widać w konstrukcji biurka znajduje się kilka mechanizmów, które pozwalają szybko i wygodnie dostosować je do swoich wymagań. Tylko kogo na to stać?

Poniższy film prezentuje Wam bliżej biurko za prawie 3 tysiace dolarów. Zachęcam do obejrzenia, moim zdaniem cena jest niewspółmierna do tego co ono oferuje. A co Wy myślicie?

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube