Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 


HP zawsze było dla mnie marką, którą określałem jako heavy duty. Przenośne komputery z logo tej firmy były ciężkie, ale jednocześnie bardzo odporne. Kiedy inne notebooki rozsypywały się, te dalej stały na placu boju gotowe do służenia swojemu posiadaczowi. Cabrio Elite X2 ma kontynuować tę chlubną tradycję.

HP pracuje nad odświeżeniem swojej wysokiej klasy urządzeń. Widać to po nowych tabletach z Androidem na pokładzie – Pro Slate 8 i Pro Slate 12 oraz nowym notebooku – Elite X2. W tym roku firma podobno skupia się na dopracowaniu swoich produktów, tak by użytkownicy mogli łatwo odróżnić je od konkurencji. Firma chce przyciągnąć tych użytkowników, którzy od tabletów oczekują czegoś więcej niż tylko dostępu do Androida i sieci.
Elite X2 ma pokazać, że HP podczas projektowania kieruje się innymi wytycznymi niż konkurencja (Apple mówi to samo). Ten notebook to mariaż Windowsa 8, procesora Intel Core M i 11.6-calowego dotykowego ekranu. Ten ostatni tak zamontowano, by podczas pracy – sterowania dotykiem – komputer nie przewracał się. HP pozycjonuje swój komputer jako zamiennik komputera stacjonarnego. Podobno nawet spełnia normy wojskowe, jeśli chodzi o wytrzymałość. Tak twierdzi HP. Ma to swoje odbicie w cenie, która ustalona została na poziomie 899 dolarów. Elite X2 mają trafić do sklepów jeszcze w tym miesiącu.
Równie dobrze prezentować się mają tablety Pro Slate 8 i Pro Slate 12. Co prawda zamontowano w nich procesory z ubiegłego roku – Qualcomm Snapdragon z serii 800, ale za to ekran chroniony jest Gorilla Glass najnowszej, czwartej już generacji. Oba modele podobno są już dostępne w cenach 449 i 569 dolarów.
Z nowości zapowiedzianych przez HP jest jeszcze rysik – Duet Pen – który określa pozycję wskaźnika na ekranie przy pomocy ultradźwięków. Wykorzystując go we współpracy z papierem Folio, można w prosty sposób zamienić odręczne notatki na cyfrowe.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube