Genesis Pallad 500

Plecak dla graczy godny uwagi

Więcej...

NEC MultiSync EA245WMi

Prosty ale cenny monitor do biura

Więcej...

PocketBook Aqua 2

Nowa generacja czytnika do kapieli

Więcej...

Genesis Radon 710

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Więcej...

Philips 258B6QUEB

Monitor do biura o dużych możliwościach

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Dolby wprowadza na rynek Dolby Vison IMAX

Dolby Laboratories to firma, której zawdzięczamy najlepsze efekty dźwiękowe zarówno w kinach, jak i w naszych telewizorach. Nie jest to jednak jedyna firma, która dba o to, by muzyka docierająca do naszych uszu brzmiała jak najbardziej naturalnie. Tymczasem niedługo w kinach zadebiutuje pierwszy konkurencyjny dla dźwięku system Dolby Vision IMAX. 

Przygotowany przez firmę projekt wiąże się z wyświetlaniem filmów na dużym ekranie za pomocą technologii Dolby Vision, która ma obejmować jakieś unikalne, trzymane przez firmę w tajemnicy, rozwiązanie. W informacjach poprzedzających premierę tej technologii, producent zapewniał, że jego technologia oferuje znacznie wyższy współczynnik kontrastu niż inne technologie obecne aktualnie na rynku.
Po raz pierwszy rozwiązanie zostanie zaprezentowane w Holandii, przy czym czasowo korzystać będzie z projektorów laserowych. Docelowe mają być gotowe dopiero wiosną przyszłego roku. Tymczasem przed firmą stoją dwa potężne wyzwania - przekonać kina do przebudowy istniejącej infrastruktury oraz studia do tego, by ich produkcje były kompatybilne z nowym systemem Dolby. W sumie przed marketingowcami firmy stoi zadanie przekonania całkiem sporej grupy ludzi do swojego rozwiązania.
Według Hollywood Reporter, jednym z pierwszych producentów, którzy zdecydują się na wdrożenie nowej technologii będzie Disney, który wdroży to w nowym epizodzie Gwiezdnych wojen. Ile to będzie kosztowało? Nikt na razie o tym nie mówi. Holendrzy szacują, że po wdrożeniu IMAX ceny biletów podskoczą z 12.5 dolarów do 18 dolarów.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube