Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Amazon prezentuje roboty do pracy na magazynie

Amazon słynie już z niekonwencjonalnych rozwiązań. Największy sklep internetowy najpierw chciał zatrudnić drony do rozwożenia przesyłek, a teraz na magazynie chce zatrudnić roboty.

Zwłaszcza w czasie wakacji Amazon ma dużo zleceń. W tym okresie zatrudniał tzw. pracowników sezonowych, którzy pomagali sortować i pakować paczki. Teraz chce oszczędzić na związanych z tym kosztach i planuje część prac realizować przy pomocy robotów.
Pierwsze roboty zostaną uruchomione w magazynach na terenie USA. Kiva - tak nazywają się te roboty - mają poruszać się po określonych trasach transportując mniejsze paczki, natomiast Robo-Stow wyposażone w ramiona będą przenosić większe paczki. Oba rodzjae robotów wspierane będą przez systemy wizyjne, które pomogą skrócić czas rozładowania transportów. Firma planuje zredukować ten czas o połowę - z godziny do 30 minut.
Wdrożenie robotów do prac magazynowych nie spowoduje zwolnienia ludzi. Firma chce w ten sposób zwiększyć wydajność swoich magazynów. Na terenie Stanów Zjednoczonych Amazon zatrudnia 80 tysięcy ludzi.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube