Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Kolejna próba detronizacji myszki

Co by nie mówić, myszka okazała się największym przełomem w historii komputerów. Były już próby zastąpienia jej czymś innym, ale ... bez powodzenia. Teraz ponownie ktoś próbuje zastąpić to akcesorium proponując kontroler reagujący na gesty.

Pomysł nowego urządzenia kontrolującego kursor na ekranie zamieszczony został na portalu crowfundingowym Indiegogo. Pomysłodawca próbuje zebrać kwotę 50 tysięcy dolarów na uruchomienie produkcji. Na razie zebrano ok. 49% wymaganej kwoty, ale zostało jeszcze 40 dni, jest więc duża szansa, że urządzenie trafi do produkcji.
No dobrze, a co to dokładnie jest? Mały, okrągły przedmiot, który poprzez WiFi może skomunikować się z komputerem i pomagać go kontrolować. W urządzeniu można zaprogramować gesty, które pozwolą uruchomić ponad 30 aplikacji. Już na starcie machając nad powierzchnią urządzenia możemy obsługiwać Photoshopa, YouTuba, Spotifu itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, by urządzenie nazwane Flow mogło współpracować z urządzeniami mobilnymi - smartfonami czy tabletami.
Zamiast więc rysować palcem po ekranie lub przesuwać myszką po stole, możemy nad nim pomachać. Co będzie bardziej ergonomiczne? Co wolicie, godzinę machania ręką w powietrzu, czy godzinę przesuwania myszki po stole?

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube