CALMEAN Child Watch Touch

Zegarek, lokalizator i telefon w jednym

Więcej...

Mionix Avior 7000

Ciekawa mysz dla graczy

Więcej...

Zotac ZBOX PI221 pico

Sticker z Windows 10 na pokładzie

Więcej...

MiVia Essential 350

Opaska z technologią NASA

Więcej...

Easars Sniper

Precyzyja snajpera w rękach graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sklep muzyczny

Android Lollipop ma problemy

Nie tak dawno z wielkim hukiem ogłoszono wprowadzenie na rynek nowej aktualizacji (czyli nowej wersji) Androida. Oznaczona numerem 5.0 wersja, nazywana Lollipop, powoli trafia do rąk pierwszych użytkowników. I pojawiają się pierwsze problemy. Poważne problemy.

Krótko po wprowadzeniu aktualizacji, pierwsi użytkownicy zaczęli ostrzegać innych przed nową wersją systemu Google. Szybko też w sieci pojawiły się pierwsze opisy problemów. Jeśli więc planujecie przenieść się na Lollipop, poczytajcie trochę na co skarżą się użytkownicy Androida 5.0
- w przypadku Nexusa 7 tablet działa wolno, bardzo często system się resetuje,
- pojawiają się komunikaty aby usunąć aplikację Adobe Air, nie można ich ponownie zainstalować - Adobe twierdzi, że nie miało wiedzy o "krytycznym" błędzie swojej aplikacji, który przeszkadza w jej instalacji (Adobe Air pozwala korzystać programistom z narzędzi firmy Adobe: Flash i Dreamweaver do tworzenia oprogramowania. Są one popularne wśród twórców gier),
- Chrome nie działa, Firefox działa bardzo wolno, praktycznie nie da się w nim przewinąć strony
- w tle mogą pracować tylko dwie aplikacje
- pojawiają się problemy z wiadomościami tekstowymi i komunikacją przez WiFi
Powyższe przykłady zamieszczono w różnych miejscach sieci, nie są to jednak przypadki jednostkowe. W różnych miejscach różne osoby opisują te problemy. Czyli jest coś na rzeczy. Warto się więc zastanowić nad aktualizacją.

lollipop1

Co ciekawe, Google reklamuje swój nowy system jako "olbrzymi krok do przodu". W sieci pojawiły się pozytywne recenzje, które mogły zachęcić wiele osób do instalacji tego systemu. Nowy Android przeszedł reformę interfejsu użytkownika, pozwala lepiej kontrolować powiadomienia, dostosowuje swój wygląd do urządzenia, na którym jest zainstalowany (tablet, smartfon, smartwatch). Na razie dostępny jest dla ograniczonej liczy urządzeń - wielu producentów musi jeszcze wykonać testy zgodności.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube