Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Gorilla Glass 4 nadchodzi

Gorilla Glass okazało się prawdziwym przełomem. Szkło odporne na zarysowanie, pękniecie, a jednocześnie pozwalające na obsługę ekranów dotykowych, które chroni. Wydawałoby się, że po jego wynalezieniu odporniejszego szkła już się nie znajdzie. Kto tak myślał, mylił się.

Gorilla Glass 4, to kolejna już generacja szkła, które zapewni jeszcze większa odporność. Oczywiście, nie jest to jedyne szkło, które chroni ekrany dotykowe, ale żadne, nawet to, nie chroni przed rozbiciem wyświetlacza po upuszczeniu telefonu. A w zasadzie nie chroniło, bo czwarta generacja szkła ma nas ratować przed takim nieszczęściem. Stworzony materiał został tak skonstruowany, by przetrwać kolizję z twardą powierzchnią. Niestety, producent nie daje 100% pewności, że wyświetlacz nie ulegnie rozbiciu. Szacuje on, że 80% upadków nie spowoduje uszkodzenia. Dla porównania, powszechnie stosowane zwykłe szkło sodowo-wapniowe ulegnie uszkodzeniu zawsze, gdy telefon czy tablet spadnie z wysokości metra. Większość liczących się producentów smartfonów i tabletów już planuje wyposażyć swoje produkty w nową wersję Gorilla Glass.
Tak czy siak, trzeba uważać na to co się robie ze swoim smartfonem. Lepiej nim nie rzucać.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube