IRISNotes Air 3

Długopis cyfrowy ułatwia życie

Więcej...

Logitech K400 Plus TV

Klawiatura do telewizora...

Więcej...

TP-LINK Archer C5400

Router jak Stonehenge

Więcej...

Natec Turbot

Klawiatura dedykowana Smart TV

Więcej...

Lioncast LK300 RGB

Mechaniczna klawiatura z pełnym podświetleniem

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Android będzie bawił pasażerów norweskich Airlines

Nasz LOT ponownie boryka się z problemami z Dreamlinerami, a tymczasem norweskie linie lotnicze wyposażają swoje samoloty – te same – w panele uprzyjemniające lot pasażerom. Na panelach rządzi Android.

Norweskie Dreamlinery będą obsługiwać połączenia na trasach pomiędzy Skandynawią a USA i Azją. Właściciel samolotów, wspólnie z firmą Panasonic przez 18 miesięcy pracowały nad systemem rozrywki, który uprzyjemni lot pasażerom. Całe rozwiązanie oparto o jednej z najpopularniejszych i najbardziej otwartych systemów – Androida. Pasażerowie będą mogli wykorzystać wszystkie dobrodziejstwa jakie daje ten system. W trakcie podróży będą mogli czerpać z zasobów biblioteki multimedialnej zlokalizowanej na pokładzie Boeinga. Filmy, muzyka, gry .. to wszystko oddane zostanie w ręce pasażerów.


Ciągle patrzymy na nowe technologie i zastanawiamy się jak uprzyjemnić lot naszym pasażerom, wierzę że rozwiązanie oferowane przez Panasonic spodoba się Norwegom - powiedział Boris Bubresko, szef Business Development. Z kolei Paul Margis, prezes Panasonic Avionics powiedział: Otwarta architektura tej platformy ułatwia szybkie i łatwe tworzenie aplikacji, ich integracji i wdrażania, dzięki czemu możemy zaoferować pasażerom ciekawsze doświadczenie, a jednocześnie generować nowe źródła dochodów.
No tak, wszędzie tylko myśli się o tym, jak wydusić kasę z użytkowników Androida. W każdym razie panele wbudowane w fotele raczej nie zaoferują dostępu do Internetu, zaoferują natomiast dobrej jakości filmy. Co więcej, mają one udostępnić port USB, przy pomocy którego pasażer będzie mógł podpiąć własne urządzenie przenośne i odtwarzać multimedia z niego. Na razie jeszcze nie ogłoszono oficjalnego startu tego rozwiązania, ale … Android w końcu wyleciał w powietrze.
Ciekawe, czy zaoferują grę w stylu – "Nie rozbij samolotu".

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube