Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Rzut oka na chudego iPad 2 Air

Apple nie chce ułatwiać zadania konkurencji i tak projektuje swoje urządzenia, by ulegały destrukcji w momencie otwarcia obudowy. Ten kij ma jednak dwa końce.

Od czasu premiery ostatniej wersji iPhona, koncern jest mocno krytykowany. Między innymi za to, że naprawa uszkodzonych urządzeń wiąże się z niebezpieczeństwem nowego uszkodzenia. Redaktorzy serwisu iFixit, na którym publikowane są instrukcje naprawy różnych urządzeń, poddali testom iPad Air 2. Rozebranie tego tabletu nie należy do prostych zadań. Zastosowany wysokiej klasy wyświetlacz zwiększa ryzyko złamania panelu, gdy zechcemy tablet otworzyć. Panel, jak nie trudno się domyślić, jest jednym z najdroższych podzespołów iPad 2 Air. Zwłaszcza, że nie można oddzielić od wyświetlacza szkła ochronnego.
Projektanci nowej wersji iPad Air zastosowali mniejszą baterię. Jej pojemność została zredukowana z 32.9Wh do 27.62 Wh, niemniej nie powinno się to odbić na czasie pracy urządzenia. Wynika to z bardziej wydajnych (mniej energożernych) elementów wykorzystanych w iPad 2 Air.
W każdym razie, jeśli lubicie sami dłubać w elektronice i naprawiać uszkodzone tablety czy smartfony, tutaj możecie mieć problem. Apple zrezygnowało z klipsów i zatrzasków na rzecz kleju. I to bardzo mocnego.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube