Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Apple nie chce ułatwiać zadania konkurencji i tak projektuje swoje urządzenia, by ulegały destrukcji w momencie otwarcia obudowy. Ten kij ma jednak dwa końce.

Od czasu premiery ostatniej wersji iPhona, koncern jest mocno krytykowany. Między innymi za to, że naprawa uszkodzonych urządzeń wiąże się z niebezpieczeństwem nowego uszkodzenia. Redaktorzy serwisu iFixit, na którym publikowane są instrukcje naprawy różnych urządzeń, poddali testom iPad Air 2. Rozebranie tego tabletu nie należy do prostych zadań. Zastosowany wysokiej klasy wyświetlacz zwiększa ryzyko złamania panelu, gdy zechcemy tablet otworzyć. Panel, jak nie trudno się domyślić, jest jednym z najdroższych podzespołów iPad 2 Air. Zwłaszcza, że nie można oddzielić od wyświetlacza szkła ochronnego.
Projektanci nowej wersji iPad Air zastosowali mniejszą baterię. Jej pojemność została zredukowana z 32.9Wh do 27.62 Wh, niemniej nie powinno się to odbić na czasie pracy urządzenia. Wynika to z bardziej wydajnych (mniej energożernych) elementów wykorzystanych w iPad 2 Air.
W każdym razie, jeśli lubicie sami dłubać w elektronice i naprawiać uszkodzone tablety czy smartfony, tutaj możecie mieć problem. Apple zrezygnowało z klipsów i zatrzasków na rzecz kleju. I to bardzo mocnego.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube